طراحی سایت و پورتال با طراحی بهینه بر اساس قوانین موتورهای جستجو؛ سئو (Search Engine Optimization).
طراحی دوباره سایتهای قدیمی یا استاتیک و تبدیل آنها به سایتهای کاملا دینامیک با طرحی نو و معرفی سایت به موتورهای جستجو ...
مشاوره رایگان برای طراحی سایت با مرکز انفورماتیک راوش 44671432 - 09125248221

مدیریت و نگهداری سایت

می خواهید به دنیای آنلاین بپوندید و یک سایت جدید راه اندازی کنید یا می خواهید سایت قدیمی خود را که چند سال پیش طراحی شده است به صورت جدید طراحی نمایید.
سایت شما خواه یک سایت شخصی برای نمایش عکس های شما باشد خواه یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات شما؛ راه اندازی، مدیریت و نگهداری آن می تواند امری مفرح باشد و بسیار ساده تر از آنچه شما می اندیشید.
راوش این راهنما را برای کمک به شما جهت راه اندازی، مدیریت و نگهداری وب سایتتان آماده و ارائه کرده است.
گام اول:‌ تعیین هدف از ایجاد وب سایت و انتخاب پلات فرم طراحی هیچ گاه بازدید کنندگان سایت خودرا با یک سایت نامنظم، نابسامان و بی برنامه سر در گم نکنید. اولین قدم مشخص کردن هدف از ایجاد سایت است.
گام دوم: نام گذاری وب سایت بدون داشتن یک نام دامین ساده و مرتبط ممکن است هیچ گاه مردم به سایت شما وارد نشوند.
گام سوم: انتخاب پلان میزبانی وب مناسب انتخاب یک پلان مناسب برای وب‌سایت تان که امکانات و ویژگی‌های مدنظر شما را داشته باشد و سبب بهبود وب سایت شما ‌شود اهمیت بالایی دارد.
گام چهارم: راه اندازی وب سایت آیا فکر می کنید وب سایت ها بسیار پیچیده هستند و شما برای راه اندازی آنها به آموختن برنامه نویسی احتیاج دارید؟ اشتباه نکنید! می توانید هر وب سایتی را (شخصی، تجاری، شرکتی و ...) به سادگی راه اندازی نمایید.