طراحی سایت و پورتال با طراحی بهینه بر اساس قوانین موتورهای جستجو؛ سئو (Search Engine Optimization).
طراحی دوباره سایتهای قدیمی یا استاتیک و تبدیل آنها به سایتهای کاملا دینامیک با طرحی نو و معرفی سایت به موتورهای جستجو ...
مشاوره رایگان برای طراحی سایت با مرکز انفورماتیک راوش 44671432 - 09125248221

اگر به سایت تازه ای نیاز دارید، یا می‏خواهید وب سایت قدیمی خود را با طراحی سایتی کاملا دینامیک و نو به روز نمایید، با ما تماس بگیرید - مرکز انفورماتیک راوش :  09125248221 ، 44671432
طراحی سایت : راوش


محک
موسسه خيريه حمايت از کودکان مبتلا به سرطان

انتخاب میزبان سایت (Web Hosting)

میزبانهای مختلف با قیمتها و کیفیتهای گوناگونی در اینترنت وجود دارند. مهمترین فاکتور یک وب هاست خوب، زمان بالا بودن آن است. بعضی از میزبانها هر چند ساعت یا چند روز از دسترس خارج می گردند یا پیغام های خطا نمایش می دهند. بعضی از میزبانها به علت وجود تعداد بسیار زیادی وب سایت روی آنها دارای سرعت دسترسی پایینی هستند و بعضی از میزبانها برای حفظ سرعت روی سایتهای معمولی خود، محدودیتهایی اعم از اختصاص حافظه رم محدود و درصد استفاده از سی پی یو  پایین (کمتر از 20%) اعمال می کنند. این میزبانها برای سایتهای کوچک کیفیت خوبی خواهند داشت اما برای سایتهای معمولی و بزرگ و یا سایتهایی که وب اپلیکیشن های بزرگی دارند اصلا مناسب نیستند چون با رسیدن استفاده به محدوده تعیین شده سایت برای لحظات یا دقایقی از کار می افتد.

مد نظر داشته باشید که بعضی از میزبانهای سایت، هنگامی که پلن با مقدار فضا و پهنای باند پایین در اختیار شما میگذارند از بعضی از امکانات اصلی میزبانی برای شما امتناع می ورزند. از این امکانات میتوان به ASP.Net و فضای SQL Server که از اهمیت بالایی برخوردار هستند اشاره کرد.

برای انتخاب میزبان، دسترسی به یک یا چند سایت روی آن میزبان را برای چند هفته بررسی کنید. از میزبان، از درصد استفاده از سی پی یو و مقدار حافظه اختصاص داده شده برای هر سایت بپرسید و در انتها از ارزانترین پلن موجود در قیمتهای انتخابی برای میزان فضا و پهنای باند موجود در جدول تعرفه های میزبان سایت برای خرید انتخاب نمایید چون تمامی میزبانها قابلیت ارتقا به پلن بالاتر در طول سال به شما خواهند داد.