طراحی سایت و پورتال با طراحی بهینه بر اساس قوانین موتورهای جستجو؛ سئو (Search Engine Optimization).
طراحی دوباره سایتهای قدیمی یا استاتیک و تبدیل آنها به سایتهای کاملا دینامیک با طرحی نو و معرفی سایت به موتورهای جستجو ...
مشاوره رایگان برای طراحی سایت با مرکز انفورماتیک راوش 44671432 - 09125248221

آنالیز کلمات کلیدی

آنالیز کلمه های کلیدی سایت

آنالیز کلمات کلیدی در کسب رتبه بالا وب سایت شما در موتورهای جستجوگرهای جستجو بسیار موثر است. پس به این شاخص بسیار توجه کنید.

یکی از اساسی ترین فاکتورهای شناسایی وب سایت شما توسط موتور های جستجو، کلمات کلیدی هستند.
در واقع وب سایت شما توسط این کلمات خود را به بازدید کنندگان و موتورهای جستجو می شناساند. آنالیز این کلمات می تواند به هرچه کاراتر بودن آنها در جستجو وب سایت شما کمک چشمگیری بنماید.

آنالیز کلمات کلیدی، بهینه سازی موثر وب سایت شما و در نتیجه افزایش ترافیک وب سایت شما را در بر خواهد داشت.

به عبارت دیگر می توان گفت پایه و اساس یک استراتژی موفق و مؤثر بازاریابی و تبلیغات با استفاده از موتورهای جستجوگر، انتخاب درست کلمات کلیدی در وب سایت است. تیم بهینه سازی وب سایت (سئو) سینا راوش ابتدا بر مبنای استراتژی بازاریابی شما کلمات کلیدی وب سایت شما را که قرار است بر مبنای آن ترافیک وب سایت شما افزایش یابد را آنالیز می کند. در مرحله بعد بر مبنای عوامل مختلفی همچون بودجه، زمان و اهداف مورد نظر شما کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم. سپس از کلمات کلیدی انتخاب شده بر اساس آخرین استانداردهای موتورهای جستجو از جمله گوگل در جاهای مختلف سایت شما اعم از متا تگها و در متون صفحات سایت شما بگونه ای موثر استفاده می کنیم.

اما توجه داشته باشید که کار به همین جا ختم نمی شود. آنالیز کلمات کلیدی فرآیندی مستمر است. با دریافت گزارشات مختلف آماری در طول بازه زمانی مشخص می توان تغییرات و اصلاحاتی را در کلمات کلیدی وب سایت انجام داد. این فرآیند تا حصول به رتبه های بالا در موتورهای جستجو ادامه خواهد داشت.